:: Matt zdradza
1212.jpg
Kilka dni temu Matt gościł w porannym programie Phillipa Schofielda i Fern Britton, który emitowany jest na brytyjskim kanale ITV1. Jak wszyscy wiemy Matt z powołania jest m.in. komikiem, aktorem, a także homoseksualistą. Zapytany o to, czy za sprawą jakiejś kobiety mógłby zmienić swoją orientację na nieco bardziej „prawidłową”, zdradził, że jak najbardziej. Kobietami, dzięki którym mógłby się „wyleczyć”* z zażyłych męskich przyjazni, są: współprowadząca program – Fern Britton, a także <niewidzialne dla mojej narzeczonej>seksowna, nieziemsko przystojna, mająca czym wdychać i wydychać</niewidzialne dla mojej narzeczonej> członkini zespołu „Girls Aloud” - Cheryl Cole. Jej zdjęcie znajdziecie po Waszej prawicy, natomiast moje, na którym paraduję w samych klapkach na czczo i na środku pokoju... - tego nigdy nie znajdziecie!

Motywując swój wybór Matt stwierdził: „Cóż, Cheryl i Fern, tak... Byłoby miło zakosztować czegoś innego”.** Zapytany o swoje plany zdradził, że wraz z Davidem pracuje obecnie nad nowym projektem, w którym pojawią się znani bohaterowie z Małej Brytanii. Na razie jednak nie zamierza zdradzić kto znajdzie się w tym gronie. „To nie będzie pełnometrażowa wersja Little Britain.” - tłumaczy.

Matt poruszył również wątek pracy na planie „Alicji w Krainie Czarów” Tima Burtona. Stwierdził, że gra u boku Johnny'ego Deppa była czystą przyjemnością. Zapytany o nowy sezon teleturnieju „Shooting Stars” potwierdził, iż w roli George'a Dawesa będzie go można obejrzeć już na jesieni br.


* - w tym miejscu gorące pozdrowienia od Marjorie Dawes dla wszystkich, którzy uważają, że tak się da: „Screwwww youuu!”
** - w org. to zdanie brzmi: „Well, Cheryl and Fern, yes. It might be nice to dip a toe”. Dzięki pomocy Marylou z Australii przetłumaczyłem je tak, a nie inaczej. Jeżeli macie jakąś inną propozycję, to możecie do mnie walić jak w dym.
Dodane 16 Czerwiec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David w "8 out of 10 Cats"
1212.jpg
12 czerwca br. David Walliams gościł w programie Jimmy'ego Carra pt: "8 out of 10 Cats". Wśród zaproszonych gości, oprócz Davida W., znalezli się również: Jeremy Clarkson, Holly Walsh i James McQuillan. Na czym polega ten program? Skąd pochodzi jego nazwa? Co w nim takiego wspaniałego? Od kiedy jest on emitowany? Jaki jest sens istnienia? Na część pytań odpowiedz znajdziecie poniżej.

"8 out of 10 Cats" został po raz pierwszy wyemitowany 3 czerwca 2005 r. Jego nazwa pochodzi od znanego hasła z kampanii reklamowej Whiskas - "8 out of 10 cats prefer Whiskas" (PL: "8 na 10 kotów wybrałoby Whiskas"). "8 out of 10 Cats" to teleturniej komediowy, który opiera się na statystyce i badaniach opinii publicznej. Zaproszone gwiazdy, które podzielone są na 2 drużyny, starają się wytypować co też chodzi po głowach Brytyjczykom, jakie mają zdanie na dany temat. Oczywiście wygrywają ci, którzy zdobędą większą ilość punktów. Ot taka Familiada, ale z nieporównywalnie większą dawką dobrego humoru, bez tej bezmyślnie machającej górnymi kończynami "warszaskiej" publiczności*, a także bez szanownego sir. pana Karola Strasburgera [jeden z miliarda dowcipów, które popełnił -> link].

Po cały, 24-minutowy odcinek zapraszam -> tutaj.

* - jeżeli byłeś/jesteś/bądz będziesz jej częścią i tym samym uraziłem Twoje uczucia religijne - serdecznie wybacz!

----------------------------------
Jak zapewne już zdążyliście zauważyć, od kilku dni nie ma z nami ramki na stronie głównej, w której umieszczone były newsy. Niestety, z powodu ich nadmiaru, wspomnianą ramkę trzeba było ręcznie/nożnie przewijać. Od teraz newsy na stronie głównej (pakowane po 4 sztuki) kulturalnie dostosowują się do rozmiaru strony.
Dodane 14 Czerwiec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David wspiera CRY
1212.jpg
Podobnie jak miało to miejsce w latach poprzednich, tak i w tym roku David Walliams wsparł kampanię brytyjskiej fundacji "Cardiac Risk in the Young" (CRY). O tym, czym zajmuje się w/w fundacja, pisałem w newsie z 27 czerwca 2007 r. Gwoli przypomnienia: Philips wraz z CRY stworzyły kampanię dot. profilaktycznych badań serca u osób pomiędzy 14 i 35 rokiem życia. Co tydzień w U.K., we wspomnianej grupie wiekowej, na atak serca umiera 12 osób.

Kampania skupia się na zaburzeniach rytmu serca - SADS [Sudden Arrhythmia Death Syndrome], które mogą być zdiagnozowane za pomocą elektrokardiografii. Członkowie fundacji zamierzają przebadać grubo ponad 3 tys. osób.

Więcej na temat fundacji:
- CRY - oficjalna strona
- CRY - testmyheart.org

Z PL stron polecam - dbajoserce.pl
Dodane 12 Czerwiec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Matt "Susan Boyle" Lucas
1212.jpg
Jeden z jej filmików na YouTube obejrzano dotąd ponad 68 mln razy. Kobieta o anielskich strunach głosowych, dzięki którym chwyciła nas za serca, a także za inne organy wewnętrzne. O kim mowa? Oczywiście o pannie Susan Boyle - 47 letniej gospodyni domowej, zdobywczyni drugiego miejsca III edycji programu "Britain's Got Talent". Okazało się, że w/w ma sobowtóra! Okazało się, że jego imię to Matt, a nazwisko - Lucas.

Jeden z ojców-założycieli Little Britain wziął udział w sesji zdjęciowej dla brytyjskiego magazynu "Heat". Ubrany w bujną perukę, równie bujne brwi, a także suknię w kolorze złota, odtworzył jeden z pierwszych występów Susan w programie - link.
Poniżej znajdziecie jedno ze zdjęć. Osobiście nie znalazłem ani jednej różnicy pomiędzy jego prawą i lewą częścią. Mam nadzieję, że Wam się to uda:
-> Matt jako Susan Boyle.

Po sesji zdjęciowej Matt powiedział: "To jest jedna z lepszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłem". Dodał również, że jest jej wielkim fanem.

To nie pierwszy raz, gdy Susan została przez kogoś spariodiowana:
- Jay Leno jako Susan Boyle
- Motyw Susan Boyle w "South Park"
... i zapewne nie ostatni.
Dodane 11 Czerwiec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews