:: Tweedledee i Tweedledum - concept art!
1212.jpg
W sieci pojawiła się dzisiaj pierwsza porcja materiału promującego najnowszy film Tima Burtona pt:"Alicja w Krainie Czarów". Walt Disney Pictures, który jest producentem tego dzieła, udostępnił 8 concept artów. Nie pisałbym o tym gdyby nie fakt, że w jedną [a bardziej - w jedne] z głównych ról wcielił się Matt Lucas. Odtwórca roli Andy'ego Pipkina [niepełnosprawnego, który od kilku lat niesłusznie pobierał rentę inwalidzką] zagrał parę blizniaków - Tweedledee i Tweedledum.

Film Burtona będzie tak naprawdę sequelem oryginalnej historii "Alicji w Krainie Czarów". Akcja zostanie umiejscowiona 10 lat po wydarzeniach znanych z książkowego pierwowzoru. Podczas przyjęcia Alicja spostrzega, iż lada chwila zostaną ogłoszone jej zaręczyny. Zniesmaczona tym faktem postanawia uciec. Rusza przy tym w pościg za pewnym Białym Królikiem, który doprowadza ją do tytułowej Krainy Czarów...

5 marca 2010 r. odbędzie się światowa premiera tego filmu. Dodam, że zarówno w wersji "zwyczajnej" [2D], jak i "nadzwyczajnej" [3D]. Czy warto czekać? Niech poniższe zdjęcia odpowiedzą same za siebie:
-> Szalony Kapelusznik [Johnny Depp],
-> Królowa Kier [Helena Bonham Carter],
-> Tweedledee i Tweedledum [Matt Lucas],
-> Alicja [Mia Wasikowska],
-> Biała Królowa [Anne Hathaway],
-> # 1, # 2, # 3.

Pierwszy zwiastun ma się pojawić jeszcze w tym tygodniu. Oby.
Dodane 22 Czerwiec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Pod gradobiciem pytań - David
1212.jpg
Jeżeli jesteście ciekawi jak wygląda typowy dzień z życia Davida Walliamsa, to dobrze trafiliście. Kilkanaście dni po przeprowadzeniu wywiadu z Mattem Lucasem, jeden z redaktorów gazety "Times" zabrał się za jednodniowy harmonogram Davida i rozłożył go na czynniki pierwsze. Wypytał go o to co robi zaraz po przebudzeniu, co je i gdzie jest, gdy go nie ma. Wywiad ukazał się we wczorajszym wydaniu "The Sunday Times". Jeżeli Wam również nie udało się zdobyć tego numeru, to polecam skorzystać z odnośnika, który umieściłem na samym krańcu tego 192-go newsa.

W wywiadzie, oprócz w/w kwestii poruszono m.in. temat wczesnych pobudek, długich wizyt u charakteryzatorki, pisania Little Britainowych skeczy [również w dobie rodzinnej tragedii] i uprawiania sportu. David zdradził również jak będzie brzmieć tytuł jego drugiej książki. Oto on -> "Mr Stink". Książka pojawi się na półkach pod koniec br. Oczywiście termin ten dotyczy jedynie naszych rudych przyjaciół z Wysp Brytyjskich. O jego pierwszej książce możecie poczytać -> tutaj.

A oto wspomniany odnośnik:
-> wywiad z Davidem Walliamsem - "Times Online"

Jeżeli jesteście ciekawi jak wygląda typowy dzień admina tej strony, to zapraszam na priv'a [gdziekolwiek on jest].
Dodane 22 Czerwiec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Pod gradobiciem pytań - Matt
1212.jpg
Kilka dni temu trafiłem na interesujący wywiad z Mattem Lucasem. Co w nim takiego interesującego? Przede wszystkim (i na całe szczęście) wywiad nie jest tendencyjny. Pytania, które zadał Robert Crampton z "Times Online" są po prostu dobre.

Panowie rozmawiali m.in. o wypadaniu włosów; o ojcu Matta, który wylądował kiedyś w więzieniu; o sławie; początkach kariery; o homoseksualizmie; rozwodzie z Kevinem McGee; religii; odchudzaniu; o tym jak wygląda pisanie scenariuszy do Little Britain i czym się przy tym raczy wraz Davidem; o swoich nałogach; o tym jak lubi spędzać wolny czas; o tym dlaczego komedia jest rodzajem broni; o miłości do Aresenalu Londyn, a także o zmarszczkach Arsena Wengera w jakości Full HD. Jednym słowem: warto! Chociaż w całości po angielsku i jest tego trochę do czytania - polecam.

-> wywiad z Mattem Lucasem - "Times Online"

Polecałem wywiad, to i przy okazji polecę Wam porcję innego stuffu, który już wyszedł, bądz niedługo ujrzy światło dzienne:
1) Filmy [koniecznie obejrzycie trailery, które znajdziecie -> tutaj]:
- "9" - PL premiera: 09.09.2009 r.
- "Moon" - UK premiera: 17.07.2009 r. [na razie brak daty PL premiery]
2) Muzyka:
- Gossip - "Music For Men"
- Dredg - "The Pariah, the Parrot, the Delusion"
Dodane 19 Czerwiec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Cheryl i Nicola - 6/6 [finał]


We wtorek pojawiła się 2-ga część ostatniego epizodu z serii "Rock Profile". Tym samym 3 sezon można uznać za zamknięty. Na razie nie wiadomo czy Matt i David nakręcą w przyszłości kolejne Rock Profile'owe odcinki. Miejmy nadzieję. Przynajmniej ja ją mam.

Kto wystąpił i co rozegrało się w ostatnim epizodzie? Najlepiej przekonać się samej/samemu -> Cheryl Cole i Nicola Roberts. Dodam tylko, że w w/w odcinku wystąpiły dwie seksowne niunie z równie seksownego zespołu pt: "Girls Aloud".

Pozdrowienia dla dzisiejszych solenizantów: Ożanny, Przeborki, Hipacego, Efrema i Teodula! Ktokolwiek ich widział, ktokolwiek wie...
Dodane 18 Czerwiec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews