:: David vs Tamiza!
David Walliams rozpoczął dzisiaj blisko 140 milową [225 km] przeprawę przez Tamizę. Zamierza tego dokonać w 8 dni. Akcja o kryptonimie "David vs Tamiza" odbywa się w ramach Sport Relief, a więc chodzi w niej nie tyle o pokonanie własnych słabości, co zebranie kilku milionów funtów szterlingów na cele charytatywne.

Z tego oto okazji zaktualizowałem Sport Relief Corner, który możecie znaleźć
-> tutaj.
Jako, że wyprawa dopiero się rozpoczęła, w/w Corner będę od teraz systematycznie aktualizował. Co znajdziecie w nim już teraz? 3 filmiki, kilkanaście zdjęć i mapę. Myślę, że jak na początek może być.

Jeżeli chcecie zobaczyć ile przepłynął David, jaki dystans mu pozostał, bądź to, ile kasy udało mu się już zebrać, to polecam odwiedzić oficjalną stronę:
- Sport Relief - David vs Tamiza.

Nie wiem jak Wy, ale ja chłopa podziwiam. Nie dość, że walczy z 225 km odcinkiem, niską temperaturą, zerową widocznością w wodzie, to jeszcze z bakteriami pokroju E Coli, salmonelli i możliwością wirusowego zapalenia sobie wątroby (Hepatitis).
Dodane 05 Wrzesień 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Na podbój USA!
Matt Lucas ogłosił, że zamierza się przeprowadzić do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Państwa, które graniczy z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu. Dlaczego chce to uczynić? Przede wszystkim chodzi o klimat.

Matt wielokrotnie podkreślał, że z wielką chęcią każdą zimę spędziłby w słonecznym Los Angeles, niż w dżdżo-deszczowym Londynie. Jak podkreślał, tak też zrobił. Aktor, który wielokrotnie wcielał się w rolę otyłych kobiet, wynajął apartament w "Mieście Aniołów". Całkiem prawdopodobne, iż podzieli on los Ricka Gervais i Hugh Laurie, którzy znakomicie zaaklimatyzowali się w USA. Czy to oznacza, że U.K. i pół Afganistanu stracą go na dobre? Nic z tych rzeczy. Matt podkreślił, że 4 miesiące w roku będzie chciał spędzić na Wyspach. Tych Brytolskich rzecz jasna.

Nic, ja się zbieram. Mam nadzieję, że do weekendu napiszę jeszcze jakiegoś newsa. Tak 2 na miesiąc to raczej wstyd i hańba jest.
Dodane 31 Sierpień 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: "Przepraszamy za usterki!"
Tak chciałem tylko przeprosić za chwilowe usterki w postaci braku jakichkolwiek newsów natury Little Britainowo - Come Fly With My'owych. Tak się składa, że od kilku tygodniu uskuteczniam urlop. Taki zupełnie legalny i zasłużony.

Między jednym, a drugim klaskaniem po wylądowaniu samolotu postanowiłem się tutaj pojawić i tak jakoś wytłumaczyć. Ile to wszystko potrwa? Niby jutro już wracam do pracy, ale później jeszcze długi weekend i może się to jeszcze jakoś przeciągnąć.

A Wy też klaszczecie po wylądowaniu? Tak jak prawdziwy Polacy? Czy może jakoś inaczej. Mniej patriotyczne?
Dodane 10 Sierpień 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: "Mała Brytania" z dodatkiem cukru
Jeśli dbacie o swój niekorzystny wskaźnik BMI i raczycie się słodkimi napojami z bąblami, ceniąc przy tym brytolskie poczucie humoru, to mam dla Was nie lada gratkę! Chłepcząc napój o nazwie "Coca Cola" możecie rozkoszować się odcinkami Małej Brytanii! Tak zupełnie legalnie i dodatkowo z lektorem!

Jak to zrobić? Kupując 1 litr "Coca Coli" otrzymujecie unikalny kod, który unikalnie wklepujecie -> tutaj.

Do wyboru, spośród wielu mniej lub bardziej sprośnych filmów, macie I sezon "Little Britain". Do boju cocaholicy!

Dzisiejszy news sponsoruje Mateusz M.M., który o w/w fakcie napisał mi w emajlu. To właśnie za niego odmówię dzisiaj pacierz na górze św. Anny! Będę nago, więc jakby kto chciał, to zapraszam.

Jeżeli macie jakieś newsy, to ślijcie. Nie dość, że Wam podziękuję, to jeszcze to opublikuję.

Dobranoc.
Dodane 23 Lipiec 2011 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews