:: Kapitan Planeta przypomina!
1212.jpg
Mam dla Was jeszcze świeży i jeszcze tajny apel samego Kapitana Planety! Powaga! Na końcu newsa z 5 lipca br. w/w zdradził, iż w ciągu najbliższych kilku dni admin tej strony planuje przeprowadzkę. Podsumowując - będzie on nosił ciężkie meble, często się schylał i nadwyrężał liczne mięśnie. W konsekwencji tego, dostawa little britain'owych newsów będzie w tym czasie wstrzymana.

O jakim czasie mówimy? Okres ten rozpoczyna się dzisiaj (tj. 13 lipca) i najprawdopodobniej skończy się dopiero po 20 lipca. Mam nadzieję, że w międzyczasie uda mi się Was odwiedzić i pochwalić się co też sobie naderwałem.

Nic, komu w drogę, temu Anan Kofan (cyt. Renata Beger).
Dodane 13 Lipiec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David u Carra
1212.jpg
Czy istnieje jeszcze jakiś brytolski talk show, w którym nie pojawił się David Walliams? I don't think so...
5 lipca br. David wystąpił gościnnie w programie Alana Carra pt: "Alan Carr Chatty Man". Jeżeli chcecie się dowiedzieć co słychać u seksownej wokalistki Sabriny [albo raczej - czego nie słychać], kto będzie bohaterem najnowszej książki Davida pt: "Mr Stink", w jaki sposób David nawiązuje znajomości z kobietami, a także - jak wygląda w damskich fatałaszkach, to polecam skorzystanie z poniższego odnośnika. Znajdziecie tam link do blisko 9-minutowego fragmentu programu.

-> link do blisko 9-minutowego fragmentu programu

Nie wiem jak Wy, ale ja po dogłębnym przeanalizowaniu powyższego materiału jestem już w 89,564 % pewien, że Matt nie jest jedynym homoseksualistą wśród pary twórców Little Britain. Nie do końca jeszcze wiem co zrobię z tą informacją, ale na pewno coś wymyślę.
Dodane 09 Lipiec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Matt w eter
1212.jpg
Po kilku dobrych latach przerwy, słuchacze “BBC Radio 2” znowu będą mieli do czynienia z Mattem Lucasem. Współtwórca Little Britain ponownie zasiądzie przed studyjnym mikrofonem, by poprowadzić talk show o zabarwieniu iście komediowym pt: „And The Winner Is”. Formuła programu jest banalnie prosta. Matt wraz z 3 zaproszonymi gośćmi będzie przyznawał nagrody swojego nazwiska [tzw. „the Lucases”]. Kogo i co będzie nagradzał? Cytując informację zamieszczoną na stronie BBC – m.in. najlepsze, najgorsze, najśmieszniejsze, najbrzydsze i najbardziej przerażające: miejsca, piosenki, filmy i wydarzenia.

Jak mówi Matt: „Nie mogę się już doczekać nagrań programu”. „Radio 2 zaopatrzy mnie w wygodny fotel i szklankę wody – bardzo mnie to cieszy” - dodaje.

Producentem „And The Winner Is” jest Ashley Blaker, która była odpowiedzialna za produkcję audycji Little Britain. To właśnie słuchowiska z pod znaku Andy'ego Pipkina i Lou Todda stały się pierwowzorem dla serialu TV, który kilka lat pózniej zawojował połową Europy i ¼ Azerbejdżanu. Program zagości na falach eteru pod koniec tego roku i będzie emitowany z jednotygodniowymi odstępami. Mam nadzieję, że uda mi się go w całości zdobyć, by Wam go pózniej niecnie udostępnić.
Dodane 06 Lipiec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David ponownie w "8 out of 10 Cats"
1212.jpg
3 lipca br. David Walliams ponownie gościł w programie Jimmy'ego Carra pt: "8 out of 10 Cats". Wśród zaproszonych gości, oprócz Davida W., znalezli się również: Reginald D. Hunter [amerykański komik], Yvette Fielding [prezenterka TV] i Phil Spencer [dziennikarz].

Ci, którzy nigdy nie słyszeli o tym programie, bądz przegapili news z 14 czerwca śpiesznie i arcyseksownie tłumaczę: "8 out of 10 Cats" został po raz pierwszy wyemitowany 3 czerwca 2005 r. Jego nazwa pochodzi od znanego hasła z kampanii reklamowej Whiskas - "8 out of 10 cats prefer Whiskas" (PL: "8 na 10 kotów wybrałoby Whiskas"). "8 out of 10 Cats" to teleturniej komediowy, który opiera się na statystyce i badaniach opinii publicznej. Zaproszone gwiazdy, które podzielone są na 2 drużyny, starają się wytypować co też chodzi po głowach Brytyjczykom, jakie mają zdanie na dany temat. Oczywiście wygrywają ci, którzy zdobędą większą ilość punktów". Nie ukrywam, że czegoś takiego brakuje mi w PL telewizji. Nieokrzesany humor ze szczyptą niecenzuralnego słownictwa - I'm lovin' it!

Po cały, 24-minutowy odcinek zapraszam -> tutaj.

Na koniec pilny apel Kapitana Planety do wszystkich Planetarian! -> Z powodu przeprowadzki, która czeka mnie w najbliższych kilku/kilkunastu dni, mogą wystąpić chwilowe braki w dostawie newsów. Proszę nie regulować ustawień przeglądarki i połączenia sieciowego!
Dodane 05 Lipiec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews