:: Koniec serii Little Britain!
1212.jpg
W głębi swojego męskiego serca przeczuwałem, że pojawienie się newsa o tejże treści jest jedynie kwestią czasu. Kilka dni temu, po ponad 8 latach od powstania kultowej już Małej Brytanii, David Walliams oświadczył, że wraz z Mattem nie planują już stworzenia nowej serii. Dlaczego? Odpowiedz jest prosta.

„Zarówno BBC jak i HBO poprosiły nas o stworzenie nowej serii. Stwierdziliśmy jednak, że póki jeszcze ludzie nie mają nas dosyć, musimy zrobić coś innego” - mówi David. To właśnie obawa o to, że kolejne odcinki mogły by po prostu być m(nie)j śmieszne, zadecydowała o zakończeniu prac nad drugim sezonem Little Britain USA. „Pora zmienić płytę” - dodaje.

Co powinienem zrobić w tej sprawie? Zakończyć działalność tej strony? Zakończyć swój żywot trując się zsiadłym mlekiem tak zupełnie na amen? Czy zakończyć żywot kogoś innego? Możliwe, że w przyszłości tak właśnie zrobię. Na dzień dzisiejszy nie przewiduję jednak realizacji powyższych scenariuszy. Moim zdaniem Matt i David zrobili to co powinni. Lepiej zakończyć coś z gracją, niż usiąść i zacząć odcinać przysłowiowe kupony tworząc kolejne, nic nie wnoszące serie.

Pomimo końca TV serii Little Britain Matt i David nadal pracują nad kinową wersją serialu. Oprócz tego, na pewno jeszcze nie raz spotkamy Andy’ego i spółkę. Czy to przy okazji specjalnych epizodów stworzonych na potrzeby Comic Relief, czy też podczas okolicznościowych gali różnego pochodzenia.
Czego możemy się spodziewać w najbliższym czasie? Na pewno kolejnych informacji na temat nowego sezonu Shooting Stars, czy też Alicji w Krainie Czarów. Twórcy Małej Brytanii zapowiedzieli, że pracują obecnie nad zupełnie nowym programem dla BBC (współproducentem będzie HBO). Na razie niewiele wiadomo na jego temat. David zdradził, że program będzie skrzyżowaniem TV show z sitcomem. Cokolwiek to oznacza. Ktokolwiek widział. Ktokolwiek wie.

Jestem ciekawy jak przyjmujecie decyzję wyżej wspomnianych. Aby się tego dowiedzieć założyłem nowy topic na naszym forum (tak, tak, forum nadal istnieje). Pokusiłem się nawet o stworzenie specjalistycznej i wielowątkowej ankiety! Znajdziecie ją -> tutaj. Docencie mój trud i zagłosujcie. Albo nie doceniajcie, ale i tak zagłosujcie.
Dodane 29 Lipiec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Krótko i na temat
1212.jpg
Jakiś czas temu, na stronie internetowej brytyjskiego dziennika "The Guardian" w dziale "Life & style", pojawił się krótki, acz treściwy wywiad z Mattem Lucasem. Wywiad ten jest kolejnym z cyklu "This much I know", w którym znani i lubiani opowiadają o sobie akcentując swoje wady, zalety, przyzwyczajenia i zboczenia zawodowe.

Czego nowego możemy się dowiedzieć o Panu Lucasie? M.in. tego co sądzi o narkotykach; do jakiego okresu cofnął by się w czasie, gdyby oczywiście mógł; co go rozśmiesza, a także co jest jego wrogiem.

Odnośnik do wywiadu znajdziecie tutaj:
-> "This much I know: Matt Lucas" - wywiad

P.S. W przyszłym tygodniu zabieram się za tworzenie nowego Cornera. Myślę, że fani Zwariowanego Kapelusznika i Tima Burtona będą zadowoleni.
Spróbowalibyście nie być!
Dodane 24 Lipiec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Michael Jackson w Little Britain USA?
1212.jpg
Jedna z duńskich gazet donosi, że ś.p. amerykański śpiewak znany szerzej jako Michael Jackson, a wężej jako Michał Bielak, alias Wacko versus Jacko, był oddanym fanem Little Britain. Na łamach w/w gazety, były ochroniarz Michaela zdradził, że piosenkarz planował wystąpić u boku Matta i Davida w nowym sezonie Little Britain USA.

Po tym jak media przedstawiły Michaela jako osobę dziwną, przygnębioną i pozbawioną poczucia humoru, jego ex-ochroniarz postanowił sprostować te informacje: „Za każdym razem kiedy Michael odwiedzał Wielką Brytanię, zaopatrywał się w zestaw kaset wideo (pózniej w dvd) z dawką angielskiego poczucia humoru. Najbardziej lubił takie seriale jak „Are You Being Served” czy „Allo Allo”. W ostatnich kilku latach jego uwagę zwróciła „Mała Brytania”. Naśladował postacie w niej występujące. Bardzo lubił kolesia na wózku inwalidzkim. Podczas zakupów często używał zwrotu: „ I want that one!”. Lubił ten serial ze względu na pewną 'dziecinną świeżość'. Myślał o tym, aby zaprosić Matta i Davida na swój koncert. Chciał ich poznać”.

Tak jakoś się smutno na koniec zrobiło... Nic, idę wziąć się w garść. Do następnego!
Dodane 23 Lipiec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Okładka nowej książki Davida
1212.jpg
Witajcie z powrotem! Po kilku długich dniach pakowania, przenoszenia, rozpakowywania, układania, itp. znów jestem online! Czyż to nie cudowna informacja! Nie? Tak też myślałem.
Od dzisiaj wracam do informowania Was o różnych littlebritainowych ciekawostkach. Przez ostatni tydzień trochę się ich zebrało. A więc "cyce na plecy i w droga"...

Znamy już okładkę drugiej książki David Walliamsa pt:"Mr Stink" [o pierwszej możecie przeczytać tutaj]. Książka pojawi się w brytyjskich księgarniach 29 pazdziernika br. Sugerowana cena detaliczna wynosi £ 12.99, ale zapewne będzie ją można kupić za mniej niż £ 10.00. O czym jest ta książka? Przede wszystkim o dziwnej przyjazni między dziewczynką o imieniu Chloe i pewnym hasiomaszkietnikiem*, który, mówiąc dość eufemistycznie - pachnie bardzo specyficznie. Wiadomo, że połączy ich pewien sekret. Niestety na razie nie wiadomo nic więcej na jego temat.

Po okładkę w nieco większej rozdzielczości zapraszam - tutaj. Dodam, że ilustracje do "Mr Stink" wykonał znany i ceniony - Quentin Blake. Zapowiada się ciekawie.

* - ten, który grzebie w śmieciach, nie ma domu i znowu grzebie w śmieciach.
Dodane 20 Lipiec 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews