:: O początku Little Britain raz jeszcze
1212.jpg
Tym razem, bardzo krótko i bardzo na temat. 19 lipca br. w australijskim programie pt: "60 minutes" pojawił się reportaż traktujący o Little Britain - "Rude Britannia!". W 13 minutach (bez 7 sekund) zamknięto historię o początku serii, o wypadaniu włosów, więzieniu, rozwodzie, rasizmie i innych tematach, które przeważnie porusza się przy niedzielnej strawie wśród najbliższych i tych nieco dalszych.

Nie byłbym sobą, gdybym nie podał poniższego odnośnika:
-> 60 minutes - "Rude Britannia!"

Tak, wiem wiem. Obiecywałem, że newsy będą pojawiały się częściej niż rzadziej. Materiał jest, chęci również, tylko czasu nieco mniej. W ramach przeprosin do tego newsa dołączam piękną pieśń-niespodziankę! Lapiemy się za ręce, twarz, poślady i dawajta!
-> Niejaka Klaudia Chwołka - "Anioł Stróż"
Dodane 17 Sierpień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Spotkajmy się!
1212.jpg
Jeżeli jesteście ortodoksyjnymi fanami Little Britain i przy okazji wybieracie się 25 sierpnia do Poznania na jedyny w Polsce koncert brytyjskiego zespołu Radiohead, to mam dla Was prawdziwą i nietuzinkową okazję!

Pragnę ogłosić, iż 25 sierpnia odbędzie się "I ćwierćoficjalny zlot koneserów Little Britain i Radiohead zarazem"! Tak, tak! Nadarza się możliwość zobaczenia admina tej strony, pobłogosławienia go dobrym słowem, bądz zaserwowania soczystego ciosu prosto w przeponę. Jeżeli jesteście ciekawi czy mam wąsa, czy mam się dobrze i czy równie dobrze się prowadzę, albo tego, w jaki sposób wykonuję swój słynny szpagat na wynos, to serdecznie zapraszam. Spotkajmy się! Zróbmy to! Zróbmy to razem! -> więcej info.

Tutaj możecie to skomentować -> forum
Dodane 12 Sierpień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Zdjęcia z "Prick Up Your Ears"
1212.jpg
Pamiętacie jak 28 czerwca pisałem o tym, że Matt Lucas wystąpi na deskach londyńskiego teatru w sztuce pt:"Prick Up Your Ears"? Zresztą co to za pytanie. Oczywiście, że pamiętacie. W internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia promujące tę sztukę. Odnośniki do wspomnianych zdjęć w ilości czterech sztuk znajdziecie na końcu newsa.

Mimo wszystko gwoli przypomnienia: "Prick Up Your Ears" opowiada o zawiłych relacjach na linii Kenneth – Joe. Jak możemy się dowiedzieć ze strony internetowej teatru – to mroczna, a zarazem wzruszająca historia o tym, jak po latach owocnej współpracy zaczyna między nimi zgrzytać. Jeżeli odwiedziliście powyższe linki, to już wiecie, że „w nocy 9 sierpnia 1967, Halliwell zatłukł na śmierć 34-letniego Ortona dziewięcioma uderzeniami młotkiem w głowę. Następnie popełnił samobójstwo przedawkowując 22 tabletki leku zwanego Nembutalem, które popił sokiem grejpfrutowym. Detektywi stwierdzili, że Halliwell zginął pierwszy, ponieważ ciało Ortona było nadal ciepłe".

Zapowiedziane zdjęcia:
-> # 1, # 2, # 3, # 4.

Matt Lucas rzeczywiście wziął sobie do serca zalecenia dietetyka. Po tym jak stracił kilkanaście kg wygląda nieco bardziej mniej kobieco.
Dodane 12 Sierpień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Zwiastun "Alice in Wonderland"
1212.jpg
Witajcie po kolejnym, niezapowiedzianym przestoju w produkcji little britainowych newsów. Wraz z moją Lubą zostałem porwany do miejscowości o niezwykle klaustrofobicznych chodnikach i znakomitych lodach z automatu (również z poza niego). Tak tak, mowa o Myślenicach. To tyle tyłem tytułu wstępu. Czas zabrać się wypełnianie strony treścią. Backstreet's back alright!

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun "Alicji w Krainie Czarów" Tima Burtona. Co można o nim powiedzieć? Na pewno tyle, że naprawdę jest na co czekać! Nie wiem jak jest z Wami, ale właśnie przed chwilą skończyłem wydrapywać pięciozłotówą datę „05.03.2010”. To wtedy do kin (również polskich) wejdzie ten film. Mam nadzieję, że dystrybutor nie wpadnie na pomysł dubbingu. Chociaż? Czarek Pazura w roli Alicji? Byłoby wybornie i wyśmienicie zarazem!

Zapowiadany trailer możecie obejrzeć poniżej. Admin tej strony zaleca jakość „HajDefiniszyn”:
-> ”Alice in Wonderland” - oficjalna strona

Liczę na to, że w ciągu najbliższych dni liczba newsów znacząco się powiększy. Możecie mnie złapać za słowo i nie tylko.

------------[update!]
A jednak w Polsce pojawi się wersja z dubbingiem. Mam nadzieję, że do wyboru będzie również wersja z oryginalną linią melodyczną. Po polski zwiastun zapraszam poniżej:
-> ”Alicja w Krainie Czarów” - polski zwiastun

Sponsorem update'u jest karolm. Dzięki za info!
Dodane 06 Sierpień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews