:: Shooting Stars - reaktywacja!
1212.jpg
Okazało się, że dzień po pamiętnym koncercie Radiogłowych, BBC Two wyemitowała pierwszy odcinek nowej, szóstej już serii "Shooting Stars"! Tak tak! Vic Reeves, Bob Mortimer, Ulrika-ka-ka-ka-ka Jonsson, Jack Dee i George Dawes powracają. Muszę przyznać, że czynią to w bardzo dobrym stylu. O tym, czym jest Shooting Stars i na czym polega (bądz na czym nie polega) możecie przeczytać w specjalnym cornerze -> George Dawes. Dodam, że w nowej serii, zamiast Johnny'ego Vegasa, zobaczymy zupełnie nową postać - Angelosa Epithemiou, człowieka o nieziemsko przetłuszczonych włosach.

Pierwszy odcinek możecie "zapożyczyć" z piekielnych czeluści internetu wpisując w google'ach sekretny kod:
- Shooting.Stars.S06E01.HDTV.XviD-ANGELiC

Lista premier poszczególnych odcinków przedstawia się następująco:
- odcinek #2 - 02.09.2009 - 22:00-22:30
- odcinek #3 - 09.09.2009 - 22:00-22:30
- odcinek #4 - 16.09.2009 - 22:00-22:30
- odcinek #5 - 23.09.2009 - 22:00-22:30
- odcinek #6 - 30.09.2009 - 22:00-22:30

Czym byłby odcinek Shooting Stars bez pięknej, cholernie pięknej pieśni George'a Dawesa? Niczym rzecz jasna! Jego najnowsza piosenka to murowany hit w środowisku geriatrycznym! Kawałek o roboczym tytule "Busy busy busy" możecie obejrzeć tutaj:
-> George Dawes
W powyższym miejscu będę systematycznie zamieszczał jego kolejne dzieła. Mam nadzieje, że równie wielkie.

Nic, spadam zapuścić brodę. Do następnego!
Dodane 29 Sierpień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Thom Yorke i Lou Todd
1212.jpg
Pragnę ogłosić, iż "I ćwierćoficjalny zlot koneserów Little Britain i Radiohead zarazem" został zakończony. W sumie zebrało się około kilkanaście osób, z którymi dziarsko powędrowałem w stronę kilkudziesięciotysięcznego tłumu spragnionego Radiohead'owych wrażeń [w tym miejscu ślę wyrazy głębokiego podziękowania dla Marty i Dominika, którzy przygarnęli mnie na te kilka godzin]. Co do samego koncertu, to... po prostu brak słów. Rewelacja! Jeżeli jesteście ciekawi jak było, to polecam Wam poniższe odnośniki:
O Radiohead w/na:
-> onet.pl
-> wp.pl
-> tvn24.pl
-> mmpoznan.pl
-> youtube.com

No dobra, koniec tej prywaty. Nie wiem jak Wy, ale ja w głębi serca, duszy i osierdzia od zawsze czułem, że zespół Radiohead i Little Britain nie łączy jedynie wyspiarskie pochodzenie. Jeżeli jesteście ciekawi co jeszcze, to czym prędzej i w te pędy udajcie się tutaj.

A oczywiście! Bym zapomniał! Do 20 września można głosować na najlepszego poznańskiego motorniczego MPK 2009! Sylwetki 6 bohaterów znajdziecie -> tutaj. "A Ty którego wybierasz?"

Oczywiście, że tego, który z wielką ochotą pałaszuje bilet! Drugi od prawej, to właśnie on i jednocześnie mój wielki faworyt. Chociaż ten ze strzelbą też jest niczego sobie.
Dodane 26 Sierpień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David w nowej roli
1212.jpg
David Walliams rozpoczął właśnie zdjęcia do nowego filmu wytwórni 20th Century Fox pt: "Marmaduke". David wcieli się w nim w jedną z głównych ról - tresera psów o wdzięcznym imieniu Anton. ¦wiatowa premiera filmu zapowiedziana jest na 4 czerwca 2010 r. (w Polsce ukaże się on 23 lipca 2010 r.). O czym będzie "Marmaduke"? Szykując się na jutrzejszy koncert Radiogłowych śpiesznie informuję!

Film będzie adaptacją serii komiksów (tzw. comic strip), które pojawiają się nieprzerwanie od roku 1954. Ich pomysłodawcą jest Brad Anderson. Marmaduke opowiada o perypetiach pewnego psa, który co chwilę wplątuje się w różne tarapaty. Na motywach w/w komiksów na początku lat 80' powstał serial animowany. Jego fragmenty możecie znalezć m.in. na Tubie. Marmaduke to nic innego jak wczesna wersja (ver. 1.0) psa o imieniu Scooby nazwisku Doo. Co o tym przedsięwzięciu myśli sam zainteresowany? "Jestem absolutnie podekscytowany! Scenariusz jest przezabawny." - powiedział David w jednym z wywiadów.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć jak wygląda pies Marmaduke, to polecam odwiedzić poniższe linki:
-> Comics.com - Marmaduke
-> Wikipedia (en) - Marmaduke

Pozdrowienia dla fanów psa o imieniu Lampo, który jezdził koleją i... umarł.
Dodane 24 Sierpień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Happy birthday to Mr David!
1212.jpg
Dokładnie 38 lat temu na światło dzienne wyszedł jeden z twórców Małej Brytanii - David Walliams. Z tej oto okazji, za pośrednictwem tego oto newsa, pragnę mu życzyć wszystkiego co NAJ. Happy Birthday panie Dawidzie!

Jeżeli chcecie się dorzuć do powyższego życzenia, to możecie to uczynić korzystając z opcji "Komentarze". Jeżeli chcielibyście się natomiast dorzuć do opłaty za serwer, która to (jak co roku) zbliża się wielkim kroczem, to prosiłbym o kontakt na admin@littlebritain.pl Dla każdego pomocnika_wpłacalnika przewidziałem drobną nagrodę rzeczową. Magiczny dyplom wspieracza littlebritain.pl! Idealny do powieszenia w dużym pokoju, nad zlewem, badz w innym reprezentacyjnym miejscu!
Dodane 20 Sierpień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews