:: Shooting Stars - 5/6 I takeme
1212.jpg
Sroda 23 września przyniosła nam nie tylko astronomiczny początek jesieni, a także cenną informację o wielkiej dziurze w kościele [info]. Według mnie przyniosła nam również, jak do tej pory, najlepszy odcinek szóstej serii Shooting Stars. Dlaczego? Zamiast wypowiedzieć się zdaniem bardzo wielokrotnie złożonym, polecam wyszukać pliku o nazwie "Shooting.Stars.S06E05.HDTV.XviD- ANGELiC" i czym prędzej go obejrzeć/oglądnąć.

Jak zawsze, tak i tym razem George Dawes porwał tłum swoją pieśnią. W swoim 52-sekundowym kawałku poruszył wątek lewitacji. Wszyscy, którzy właśnie teraz chwycili się za głowę i za inne części ciała mówiąc sobie: "To nie możliwe!", "Jak to?!", "Lewitacja ku%#a?!" - pragnę uspokoić! To naprawdę możliwe! Wystarczy odrobina chęci,... sznurek i kogoś kto go pociągnie. Ot co!

Po pieśń zapraszam poniżej:
-> George Dawes

Postanowiłem dokonać małego przetasowania na stronie głównej. Zamiast bannera reklamującego najnowszy corner (mam nadzieję, że wkrótce ujrzy światło dzienne) pojawił się inny - reklamujący coś, czego w PL jeszcze nie było. Dwa słowa, jeden wyraz - "takeme".

Nic, ja spadam. Jutro muszę być pełen sił! Kolejne pisma odmowne same się przecież nie napiszą...
Dodane 27 Wrzesień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Wulgarny plażowy 'ball'
1212.jpg
David Walliams wraz z Alanem Carrem [UK komik] odwiedzili Natalie Imbruglia, gdy ta kręciła swój teledysk do utworu "Wild About It" [zdjęcie]. Utwór ten promuje jej najnowszą płytę pt: "Come to Life" [premiera - 05.10.09 r.].

Pomimo wizyty na planie, panowie nie pojawili się wewnątrz teledysku. Zamiast tego nakręcili serię nieprzyzwoitych skeczy pełnych erotycznych podtekstów i zboczonych niedopowiedzeń. Alan wcieli się w rolę poduszki pod 4-litery i opiekacz, natomiast David w plażową piłkę. Ich dokonania możecie obejrzeć zarówno na oficjalnej stronie Natalie [natalieimbruglia.com -> zakładka "Wild About... Clips"], jak i na jej oficjalnym Tubowym kanale ["I'm Natalie Imbruglia"]. Jeżeli chcecie się przekonać czy warto, to zacznijcie od tego -> "Suck His Nozzle".

Jako, że jestem samcem, któremu oczywiście tylko jedno w głowie, polecam Wam najnowszy teledysk Natalie pt: "Want".

Pozdrowienia dla dzisiejszych solenizantów: Dalmacego, Kosmy, Kalistrata, Budziwoja i Nilusa. Ktokolwiek ich widział, ktokolwiek wie.
Dodane 20 Wrzesień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Shooting Stars - 4/6
1212.jpg
Niestety w Little Britainowym środowisku niewiele się ostatnio dzieje, stąd też pokuszę się o kolejny monotematyczny news. Jak co środę, tak i tym razem na BBC można było obejrzeć zmagania dwóch drużyn w kłizie dla wrażliwych inaczej - Shooting Stars. George Dawes przygotował piękną, orientalną balladę. Niestety nie wiadomo do końca o czym ona jest. Zapewne znowu o miłości, przemijaniu i uczuciu, które zrodziło się na czczo, na ławce w parku.

Po pieśń zapraszam poniżej:
-> George Dawes

W newsie z 26 sierpnia br. napisałem o poznańskim konkursie na "Najlepszego motorniczego MPK 2009 roku". Otóż jego finał rozegra się dzisiaj [dzięki Marta za przypomnienie]! Sylwetki poszczególnych bohaterów możecie obejrzeć -> tutaj. Dowiecie się z nich kto jaką lubi linię, kto jakiej nie lubi, kto co robi, gdy nie 'motorniczy' i gdzie jest, gdy go nie ma.
Dodane 20 Wrzesień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Shooting Stars - 3/6
1212.jpg
Witajcie po nieco dłuższej przerwie niż zazwyczaj. Czym się tu usprawiedliwić? Nadmiarem pracy? Kupnem pierwszego samochodu (rocznik - 93'), który od razu postanowił się zepsuć wprowadzając jego właściciela na skraj załamania układu nerwowego? Swiętowaniem światowego dnia kolejarza i przygotowywaniem się do światowego dnia piersi? Tak, myślę, że właśnie tym wszystkim. A tak już całkiem serio - po raz kolejny wracam do informowania Was o wszystkim czego Little Britainowa dusza zapragnie.

Bity tydzień temu miał swoją premierę 3 odcinek serii Shooting Stars [type in google: Shooting.Stars.S06E03.HDTV.XviD-aAF]. Oczywiście nie mogło w nim zabraknąć nowego wideoklipu z George Dawesem w roli głównej. Tym razem nieco bardziej rock 'n' rollowego niż zazwyczaj. Wideo do obejrzenia poniżej:
-> George Dawes

Do następnego!
Dodane 16 Wrzesień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews