:: Nie żyje były mąż Matta
1212.jpg
"Kevin McGee thinks that death is much better than life" - informację o takiej treści kilkadziesiąt godzin temu zamieścił na swoim facebook'owym profilu Kevin McGee, eksmąż Matta Lucasa. Kilkanaście godzin pózniej Kevin został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu.

Gwoli przypomnienia: Matt i Kevin pobrali się w 2006 roku. Niestety, po 18 miesiącach para postanowiła się rozwieść. Przyczyną rozwodu było "nierozsądne zachowanie Kevina" (cyt.). Co kryje się pod tym stwierdzeniem? Trzy słowa: uzależnienie od kokainy. Matt nie mógł już dłużej znieść nałogu swojego partnera - wydawania przez niego bajońskich sum na narkotyki, a także licznych i równie nieudanych prób odejścia od nałogu. Matt przyznaje, że była to trudna, ale słuszna decyzja.

Po tym, ja dowiedział się o śmierci Kevina, Matt postanowił zawiesić swój udział w spektaklu pt: "Prick Up Your Ears" [więcej - news z 12.08.2009 r.]. Otuchy dodaje mu obecnie m.in. David Walliams, który był wczoraj widziany w jego domu.

Więcej:
-> dailymail.co.uk - # 1, # 2
-> thesun.co.uk
-> ITN
-> Sky News
Dodane 06 Październik 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Little Britain w HBO Comedy!
1212.jpg
Tak przyznaję się bez bicia i smagania skórzanym pejczem w lateksowym przebraniu chińskiej pokojówki - trochę zawaliłem. Dlaczego biję się w sutki z nosem spuszczonym na kwintę? Skąd we mnie nagle tyle pokory i ogłady? Brudząc sobie spodnie pierogiem z mięsem odpowiadam: ano dlatego, że kanale HBO Comedy, od kilku dni, można oglądać Little Britain, a ja nawet nie szepnąłem na ten temat. Na całe szczęście za nami jedynie/aż 4 odcinki I serii.

Chcąc naprawić swój błąd stworzyłem nową podstronę, na którą możecie się dostać klikając w banner powyżej. HBO Comedy wyemituje wszystkie 3 sezony Małej Brytanii. Premiera nowych odcinków przypada co poniedziałek i środę (w przeciwieństwie do TVP 2 - HBO nie emituje ich o godzinie 02:40). W razie, gdybyście nie zdążyli na ich premierę, macie jeszcze trylion możliwości nadrobienia tej zaległości. Plan powtórek przedstawia się naprawdę imponująco.
Dodane 04 Październik 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Shooting Stars - 6/6 [finał]
1212.jpg
Niestety, ostatni dzień września był zarazem dniem emisji ostatniego odcinka 6 serii "Shooting Stars". Szósta seria podzieliła tym samym losy, piątej, czwartej, trzeciej, drugiej i... pierwszej. Odcinek, o ściągalnej nazwie "Shooting.Stars.S06E06. HDTV.XviD-ANGELiC", obfituje w to, z czego znany jest ten teleturniej. Jest i seria szybkich pytań z równie szybkimi odpowiedziami, a także kłiz pt: "Kim jest Hitler?" Uwagę należy zwrócić na elektryzujące zadanie finałowe, a także na kolejną przyśpiewkę George Dawesa. Pamiętacie piosenkę o pewnym ziemniaku/kartoflu? Byliście ciekawi co też u niego słychać?

Jeżeli tak, to czym prędzej atakujcie poniższy link:
-> George Dawes
Dodane 04 Październik 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Pod gradobiciem pytań - David Walliams
1212.jpg
Kilka dni temu (dokładniej - cztery), na stronie internetowej brytyjskiego dziennika "The Times" pojawił się interesujący wywiad z Davidem Walliamsem. Robert Crampton, który w czerwcu br. przeprowadził rozmowę z Mattem Lucasem (news z 19 czerwca), poruszył wiele nowych i niekoniecznie tendencyjnych kwestii.

Panowie rozmawiali m.in. o dzieciństwie Davida, o jego stosunku do wiary, o jego tuszy, sławie, seksualności, nowej książce pt: "Mr Sting", planach na przyszłość, depresji, a także o tym, dlaczego David myśli, że jest złym człowiekiem. Czego jeszcze możemy się dowiedzieć z w/w wywiadu? Ano tego, że po powrocie Davida z Miasta Aniołów, wraz z Mattem zabierają się za produkcję zupełnie nowego sitcomu! Powinien się on pojawić jeszcze w przyszłym roku. Zarówno w BBC, jak i HBO. O TVP2 David nic nie wspominał.

Po wywiad zapraszam poniżej:
-> wywiad z Davidem Walliamsem - "Times Online"

Pozdrowienia dla wszystkich fanów klapek (korekcyjnych_inaczej) marki "Kubota"!
Dodane 30 Wrzesień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews