:: Matt w "The One Show"
1212.jpg
Nastał czas, aby nieco odkurzyć sofę, na której co jakiś czas zasiadają Matt i David, a tym samym reaktywować najmniej legalny corner na stronie - Talk-Show. 21 września br. Matt Lucas wylądował w programie stacji BBC pt: "The One Show". O czym była w nim mowa? Czego można się z niego dowiedzieć?

Jeżeli chcecie się dowiedzieć co nieco o nielegalnych imigrantach szturmujących TIR'y na linii Calais-Dover, Sir Robercie Robsonie, o przyczynach mdłości, popiersiu Matta i jego piżamie, a także zobaczyć w akcji nadpobudliwą żabę, to polecam obejrzeć poniższy odcinek. Trwa on blisko 30 minut, więc radzę się dobrze najeść i nawodnić. Zeby potem nie było, że nie ostrzegałem:
-> Matt Lucas - The One Show

Pozdrowienia dla mojego nowego idola! On przecież nie uciekł! On tylko odjechał...
Dodane 19 Październik 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: And the winner is...
1212.jpg
8 września br. w Operze Królewskiej w Londynie odbyła się gala rozdania nagród amerykańskiego miesięcznika pt: GQ. Jakby ktoś nie wiedział co to ten GQ, to już tłumaczę. Magazyn ten jest skierowany dla młodych, wydepilowanych mężczyzn, którzy cenią dobry fitness, dobre jadło, a także równie dobry seks w markowych slipach.

Co to wszystko ma wspólnego z Little Britain? Wbrew pozorom ma. W jednej z kategorii, a dokładnie w "Smirnoff Black Most Stylish Man" zwyciężył David Walliams. Jeżeli jesteście ciekawi, czy odbierając nagrodę był ubrany w jakieś szykowne palto, czy świeżo wyprany surdut, to zapraszam do odwiedzenia poniższego zdjęcia [jak i galerii, w której umieściłem kilka zdjęć z gali GQ]:
-> poniższe zdjęcie.

Jeżeli oprócz zdjęcia chcielibyście coś sobie obejrzeć, to odwiedzcie: to miejsce.

Nic, ja spadam sobie wydepilować okolice bikini, bo już od kilku dni czuję się tam niezręcznie. Wszyscy metroseksualni młodzi panowie! £ączmy się i depilujmy i znowu się łączmy!
Dodane 15 Październik 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Matt nie wraca na West End
1212.jpg
W newsie z 6 pazdziernika pisałem o tym, iż po tragicznej śmierci swojego byłego męża, Matt Lucas postanowił zawiesić swój udział w spektaklu pt: "Prick Up Your Ears". Wczoraj wydano oświadczenie, w którym ogłoszono, że Matt nie wcieli się już w postać Keitha Halliwela. Jego rolę przejmie Con O'Neill. Jest to niewątpliwie ogromna strata zarówno dla samego przedstawienia, jak i dla Matta, który w przygotowania do spektaklu włożył dużo wysiłku. W tym miejscu mogę Wam polecić tubowe konto Matta, na którym znajdziecie kilkanaście klipów zza kulis produkcji "Prick Up Your Ears" -> Matt Lucas.

Warto wspomnieć o hucznej premierze spektaklu, która odbyła się 1 pazdziernika. Wśród zaproszonych gości znalazł się m.in. David Walliams, Mika, Graham Norton, Sir Ian McKellen, a także Boy George. Zdjęcia z premiery, jak i z samego przedstawienia znajdziecie w -> galerii.

A propos śmierci Kevina McGee. Co dokładnie go zabiło? Z ostatnich artykułów można wywnioskować, że nadmierne ilości kokainy [wydawał na nią ok. 250 funtów szterlingów tygodniowo], a także niewyczerpane pokłady zazdrości, które w pierwszej kolejności doprowadziły do rozpadu związku z Mattem.

P.S. Pamiętacie, że 24.10 walczymy z otyłymi ludzmi? Ciepło mi się wtedy ubierzcie bo ma padać śnieg z deszczem.
Dodane 13 Październik 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Duma Brytyjczyków
1212.jpg
7 pazdziernika br. w londyńskim Grosvenor House odbyła się ceremonia rozdania "The Pride of Britain Awards 2009". Komu przyznaje się nagrody? - "Osobom dzięki, którym świat staje się lepszym miejscem". Ludziom, którzy dzięki swojej determinacji, dokonali rzeczy godnych pochwały i zapamiętania. W jednej z ośmiu kategorii zwyciężyła 23-letnia Kristin Hallenga, u której zdiagnozowano raka piersi w IV stopniu zaawansowania. Kristin postanowiła nie podać się chorobie. Założyła fundację "CoppaFeel!", której celem jest uświadamianie jak ważna jest profilaktyka związana z badaniem piersi.

Dlaczego o tym wszystkim pisze? Ano dlatego, że o nagrodzie, którą zdobyła Kristin poinformował ją nie kto inny jak: Andy Pipkin i Lou Todd! W jaki sposób to uczynili? Polecam obejrzeć 7-minutowy filmik video, który znajdziecie poniżej:
-> Kristin Hallenga - Andy i Lou

Dodatkowe informacje:
-> The Pride of Britain
-> CoppaFeel!
-> Mirror.co.uk - Kristin

Wybaczcie za kolejny newsowy przestój. [usprawiedliwienie_start]We wtorek zapaliły mi się oskrzela i od tego momentu zaczęła się zabawa z odkrztuszaniem tego, co się w nich znalazło. Zabawa niestety trwa po dzień dzisiejszy. Wczoraj dodatkowo strzeliło mi w szyi. Dzięki temu mam trudności ze spojrzeniem się w lewo, bądz tak zdecydowanie całkiem za siebie. Uprzejmie proszę tego nie wykorzystywać[usprawiedliwienie_sztop].
Dodane 11 Październik 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews