:: TV pauza
1212.jpg
Jak informowałem Was w newsie z 13 pazdziernika, Matt Lucas zrezygnował z gry w sztuce pt: "Prick Up Your Ears" [z najnowszych informacji wynika, że zostanie ona zakończona 3 tygodnie przed wyznaczonym terminem]. Powodem była żałoba po byłym mężu - Kevinie McGee, który kilka tygodni temu popełnił samobójstwo. Okazuje się, że abstynencja Matta od udziału we wszelakich formach rozrywkowych przedsięwzięć [seriale, występy w programach typu Talk-Show na żywo i z playbacku, itp] potrwa o wiele dłużej, niż się to początkowo wydawało. Matt oświadczył, że na jakiś czas zamierza zerwać z TV.

Raczej na pewno nie wystąpi w akcjach Comic Relief pt: "Sport Relief", które zostaną zorganizowane w marcu [gwoli przypomnienia - w ramach Sport Relief David Walliams przepłynął kanał łączący Brytoli z Francuzami]. Kilkanaście dni temu Matt zamknął swoje tubowe konto. Możliwe, że podobnie stanie się z jego kontem na twitterze. We'll see...

Cóż mogę dodać ze swojej strony. Zyczę Mattowi szybkiego powrotu do formy.
Dodane 04 Listopad 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Premiera "Mr Stink"
1212.jpg
29 pazdziernika br. odbyła się premiera najnowszej książki Davida Walliamsa pt: "Mr Stink". Jest to drugie, po "The Boy in the Dress", dzieło współtwórcy Małej Brytanii. Jaką tym razem historię opowiedział nam David?

Książka opowiada o dziwnej przyjazni między dziewczynką o imieniu Chloe i pewnym hasiomaszkietnikiem*, który, mówiąc dość eufemistycznie - pachnie bardzo specyficznie. Wiadomo, że połączy ich pewien sekret. Niestety na razie nie wiadomo nic więcej na jego temat. Książkę można nabyć w brytyjskich księgarniach (sugerowana cena detaliczna wynosi £12.99, ale można ją kupić już za £8.44), bądz za pośrednictwem polskich, które w cenie 65 zł mogą ją dla Was sprowadzić. Mam nadzieję, że wkrótce uda mi się ją zdobyć i na stronie powołam do życia zupełnie nowy corner.

W tym miejscu pojawia się szczera i gorąca prośba prosto ze śląska - jeżeli ktoś z Was zamierza w najbliższym czasie powrócić z Wysp do Polski i byłby w stanie przemycić dla mnie w/w książkę, to prosiłbym o kontakt na admin@littlebritain.pl. Ze swojej strony proponuję opłacić koszt zakupu, wysyłki do miejsca mojego zamieszkania, a gdy dojdzie do bezpośredniego kontaktu - postawienia cieczy o dowolnym smaku i zrobienia sobie ze mną kompromitującego zdjęcia.

* - ten, który grzebie w śmieciach, nie ma domu i znowu grzebie w śmieciach.
Dodane 31 Październik 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Nowe skecze
1212.jpg
Jonathan Ross, znany brytyjski prezenter radiowo-telewizyjny (m.in. za sprawą autorskiego programu pt: "Friday Night with Jonathan Ross" - jeden z odcinków do obejrzenia w dziale Talk-Show) zapowiedział ostatnio, że zbiera ekipę, aby wskrzesić niezapomniane skecze panów: Petera Cooka i Dudley'a Moore'a. A ekipa zapowiada się na prawdę interesująco. W jej skład, rzecz jasna obok Jonathana, wejdą: Ricky Gervais, Russell Brand, a także Matt Lucas i David Walliams. Ich dokonania będzie można obejrzeć w przyszłym roku na kanale BBC2. W planach jest stworzenie jednego odcinka.

Jeżeli chcielibyście obejrzeć skecze Cooka i Moore'a, to zapraszam poniżej:
-> youtube.pl - Cook i Moore

P.K.S. Niestety wczoraj w godzinach popołudniowych strona odmówiła posłuszeństwa. Winni zostali wychłostani w jednym z katowickich hipermarketów.
Dodane 26 Październik 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Na kolacji u palantów
1212.jpg
David Walliams wystąpi w nowej komedii studia DreamWorks pt: „Kolacja dla palantów” („Dinner for Schmucks”). Film będzie remakiem francuskiej komedii z 1998 roku o tym samym tytule. David wcieli się w postać pewnego szwajcarskiego bankiera.

O czym dokładnie jest ten film? Opowiada on o losach przyjaciół, którzy w ramach swojego nietuzinkowego hobby organizują cotygodniowe (tytułowe) kolacje. Zabierają na nie osobę, która okazała się być najbardziej beznadziejną postacią, którą spotkali w mijającym tygodniu. Sielanka trwa do czasu, kiedy to jeden z nich przyprowadzi ze sobą prawdziwego palanta. W tej roli zobaczymy Steve'a Carella. W obsadzie znalazł/a się również m.in.: Paul Rudd, Stephanie Szostak, Bruce Greenwood, a także Zach Galifianakis. Zapowiada się więc całkiem ciekawie. Reżyserią zajmie się Jay Roach, który do tej pory popełnił m.in. „Poznaj moich rodziców”, „Poznaj mojego tatę”, czy „Austin Powers i (jego) Złoty Członek”. Swiatowa premiera filmu zapowiedziana jest na 23 lipca 2010 r.

230 news za nami. Jeszcze tylko 4568 i zamykam ten majdan.
Dodane 23 Październik 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews