:: "Come und get some!"
1212.jpg
Mam nadzieję, że w ciągu najbliższego miesiąca, statystyki odwiedzin niniejszej strony dość znacznie wzrosną, a co za tym idzie – przybędzie osób, którym różowy dres i blond włosy będą się odtąd kojarzyć tylko z jedną osobą. Wszystko dzięki Release24.pl, na której jakiś czas temu pojawił się pewien konkurs. Wystarczyło mieć konto na w/w stronie, a także prowadzić stronę/blog o tematyce filmowej, serialowej, bądz growej. Stronę tą należało zgłosić, zacisnąć lewy kciuk i czekać. Wybrano 10 stron, których bannery będą wyświetlane na stronie głównej Release24.pl przez bity miesiąc. Tak się złożyło, że jedną z nich jest strona prowadzona przez seksownego 25-latka z wyciętym wyrostkiem robaczkowym i 15-letnim fordem fiestą - „LittleBritain.pl” [banner]. Teraz przyszedł czas na to, aby powitać osoby, które przybyły tutaj właśnie z Release24.pl.
A więc...
Witajcie!

Jeżeli serial Mała Brytania jest Wam obcy, a tym samym nie zdajecie sobie sprawy z tego kto tak naprawdę dał światu Kaplicę Sykstyńską, zbudował Mur Chiński i wynalazł kota, to zapraszam do przestudiowania odnośników widocznych po Waszej lewicy. Po lekturze zapraszam do zabrania głosu na naszym forum. Jeżeli będzie Wam mało, to zawsze możecie wysłać do mnie maila korzystając z odnośnika znajdującego się po Waszej prawicy.

Do następnego!
Dodane 16 Listopad 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Des Kaye is back!
1212.jpg
Długo kazał nam czekać na swój kolejny występ [ostatni raz pojawił się publicznie pod koniec czerwca br. - news z 1 lipca br.]. Tak, tak... Des Kaye [w którego rolę nieustannie wciela się David Walliams] powrócił, a wraz z nim -> popisowy numer z wszędobylskim wusztem. Tym razem Des odwiedził charytatywny koncert dla międzynarodowej organizacji CARE. Odbył się on 2 listopada w londyńskiej "O2 Academy Brixton".

Zaczęło się jak zawsze, bardzo niewinnie. Des Kaye zaprosił na scenę Marka Ronsona i wciągnął go w grę, z której z chęcią zrezygnowałby niejeden wegan i weganka - "Hide the Sausage". Pod pozorem poszukiwania tytułowej kiełbaski, Des zaczął przeprowadzać kontrolę osobistą Marka. Po chwili Mark świecił swoim bladym tyłkiem dla ponad 3000 zebranych osobistości. Kiełbaski niestety nie udało się znalezć. Zbulwersować środowisko kościelne i wywołać dyskusję na temat jego poczynań - jak najbardziej.

Dzień po tym wydarzeniu brytyjskie media zaczęły nagłaśniać w/w sprawę. Rozpoczęła się debata na temat tego, czy komicy nie posuwają się czasami za daleko. David oczywiście włączył się do tej dyskusji. Jakie jest jego zdanie w tej sprawie? Możecie się o tym przekonać ściągając sobie na swój HDD zeskanowany wywiad dla brukowca o imieniu "The" a nazwisku "Sun" -> wywiad [pdf]. Osobiście, w zupełności się z nim [Davidem] zgadzam.

Co na to sam Mark Ronson? Otrzymał on przeprosiny ze strony Davida, ale chyba nawet ich nie potrzebował. Kilkanaście godzin po tym wydarzeniu Mark żartował sobie z tej całej sytuacji za pośrednictwem swojego konta na twitterze.

Jak wyglądało szukanie kiełbaski w wersji na Marka Ronsona? Polecam obejrzeć poniższy filmik, a także galerię, w której umieściłem 4 zdjęcia z tego wydarzenia:
-> Des Kaye vs Mark Ronson

Uważacie, że przesadził?
Dodane 15 Listopad 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Co dalej?
1212.jpg
W jednym z ostatnich wywiadów David zdradził kilka cennych informacji na temat dalszej współpracy z Mattem. Jak wiadomo, na razie jest ona utrudniona ze względu na uzasadniony, niezbyt korzystny stan emocjonalny Matta, który pojawił się wraz ze śmiercią swojego męża Kevina [obiecuję, że wspominam już o tym po raz ostatni]. Dwie serie Rock Profile, trzy serie Little Britain, jedna seria Little Britain USA,... co dalej? Czy będzie coś jeszcze? Czy Matt i David pracują nad czymś nowym?

Krótka, acz treściwa odpowiedz na stertę powyższych pytań: ano!

David i Matt zajęci są obecnie pracą nad zupełnie nowym projektem (serialem?). Jak zdradza David, będzie to połączenie sitcomu z programem typu sketch show. "Jesteśmy naprawdę podekscytowani pracą nad nim [projektem] i przy odrobinie szczęścia jego premiera odbędzie się pod koniec przyszłego roku" - mówi David. "HBO Comedy i BBC chciały, abyśmy stworzyli nową serię Little Britain USA. Stwierdziliśmy jednak, że warto zrobić coś zupełnie nowego" - dodaje. Jak już wcześniej pisałem w jednych z newsów -> i słusznie.

Gorące pozdrowienia dla dzisiejszych solenizantów! - Aniana, Justa, Probusa, Tryfena i... Monitora (?).
Dodane 10 Listopad 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David u Paula, tj. u Jo
1212.jpg
5 listopada br. David Walliams gościł w programie pt: "The Paul O'Grady Show" [Matt pojawił się w nim 18 maja br -> Talk-Show]. Tytułowy Paul O'Grady postanowił wziąć sobie tydzień wolnego i udać się na pewien sekretny zabieg dentystyczny, więc pytania w jego imieniu zadawała Jo Brand - brytyjska aktorka komediowa. Moim skromnym zdaniem Jo nie podołała. Nie wiem, czegoś brakowało mi w tym programie. Niby śmiesznie, niby fajnie, ale jakby tak nie do końca.

Jeżeli jesteście ciekawi jak przebiegał proces pisania najnowszej książki Davida, a także co ten myśli m.in. o swoich relacjach z kobietami, to zapraszam do obejrzenia poniższego materiału audiowizualnego:
-> David Walliams -The Paul O'Grady Show

Nie wiem czy wiecie i zdajecie sobie z tego sprawę, ale 31.10.2009 zmarł Pan Jan Wejchert. Dołączając się do żałoby narodowej sponsorowanej przez stację TVN i całą Grupę ITI, pragnę oświadczyć, że ten oto news, pół niniejszej strony i dzisiejszy posiłek w formie filetu z mintaja [z dodatkami], pragnę zadedykować właśnie Panu Zbigniewowi... tzn. Janowi Wejcherowi! Kto mnie do tego skłonił? Oczywiście, że -> oni!

A Wy? Komu chcielibyście zadedykować dzisiejszy dzień? Czy jest ktoś taki? Niech zgadnę... czy jest nim Pan Jan Wejchert?
Dodane 08 Listopad 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews