:: "Jesteś w moim iPodzie"
1212.jpg
W najnowszym numerze brytyjskiego magazynu pt: "MOJO" pojawił się interesujący wywiad z człowiekiem, który w węższych kręgach jest znany jako Gordon Matthew Thomas Sumner, natomiast w szerszych jako Sting. Były członek formacji "The Police" od dobrych kilkunastu lat z powodzeniem prowadzi swoją karierę solową. To właśnie jego najnowsza płyta pt: "If on a winter's night..." stała się pretekstem do przeprowadzenia w/w wywiadu.

W wywiadzie poruszono m.in. wątek młodości artysty, śmierci jego rodziców, zimy, spotkania z Barackiem Obamą, a także... (i tutaj pojawia się wątek homoseksualny) pocałunku z Davidem Walliamsem. Jeżeli jesteście ciekawi, czy był to pierwszy męski całus, którym Sting kogoś obdarował, to polecam przeczytać fragmenty MOJO-wywiadu:
-> wywiad ze Stingiem - sting.com

Tak z innej beczki - korzystał już ktoś z Was z poradni życia rodzinnego? Nie mam tutaj na myśli efektów uskuteczniania przemocy rodzinnej z maszynką do mięcha w tle. Bardziej - o naturalne sposoby planowania rodziny. Zastanawiam się po prostu jak bardzo abstrakcyjnych rzeczy tam uczą. A dlaczego się zastanawiam? Tak się składa, że od lutego roku pańskiego 2010 będę zmuszony uczestniczyć w tego typu wydarzeniu. Spodziewajcie się więc daty ślubu i nowego prorodzinnego Cornera na stronie, który będzie sygnowany znakiem jakości Vicky Pollard.
Dodane 03 Grudzień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David w roli wodza
1212.jpg
Wbrew pozorom nadal żyję, mam się dobrze, regularnie przyjmuję ciepłe posiłki i równie regularnie przeszukuję internet w poszukiwaniu little britainowych newsów. Jako, że ostatnimi czasy jest ich mniej niż więcej, stąd też piszę rzadziej niż bym chciał. No dobra, to tyle tytułem ustępu...

25 listopada br. David Walliams pojawił się w brytolskim programie rozrywkowym z pogranicza absurdu, ironii i sarkazmu. Program zwie się "Never Mind the Buzzcocks" i jest do obejrzenia w BBC Two. Tym razem David złapał niezłą fuchę i zamiast odpowiadać na stertę nieoczekiwanych pytań, sam mógł je zadawać. W skrócie - był prowadzącym powyższy program. Jak to? Po co? Wtf? To już tak na stałe? - już uspokajam. "Never Mind the Buzzcocks" ma to do siebie, że od jakiegoś czasu nie ma stałego prowadzącego. David pojawił się w nim gościnnie, choć biorąc pod uwagę styl jego prowadzenia - było by miło, gdyby jeszcze w nim zawitał. Na czym polega ten program? Cóż, jest o muzyce. W trakcie czterech rund członkowie drużyn [w ilości 3 sztuk na drużynę] starają się zdobyć jak największą ilość punktów. Ci, którzy to uczynią - wygrywają i mogą się cieszyć.

Zresztą nie ma co się produkować. Cały, blisko 30-minutowy odcinek zapraszam poniżej. POLECAM!
-> David Walliams - "Never Mind the Buzzcocks"

Czy sądzicie, że akcja z 16:31 mogłaby się udać w PL TV bez kary nałożonej przez KRRiT? Tak wiem... głupie pytanie.

Jako, że święta za pasem, postanowiłem przystroić logotyp o świąteczne ornamenty. Mam nadzieję, że dzięki nim strona jest bardziej sexy.
Dodane 30 Listopad 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: I stała się jasność
1212.jpg
10 listopada br. David Walliams pojawił się w centrum handlowym Bluewater, na które możecie się natknąć w miejscowości o seksownej nazwie -> Kent. Dlaczego to piszę? Ano dlatego, że oprócz kupna bułek, masła i czegoś na obiad, David wziął udział w otwarciu świątecznego przybytku o nazwie "Winter Wonderland". W jego skład wchodzi seria straganów, kilka karuzel i innych metalowych konstrukcji, którym zadaniem jest wyciągnięcie jeszcze większej ilości pieniędzy od odwiedzających centrum klientów.

Scenariusz otwarcia przedstawił się następująco. Wywołany David wyszedł na scenę i połączył 2 kable. Po chwili niebo rozświetliły bardzo sztuczne ognie. Jeżeli jesteście ciekawi w co był ubrany, to polecam odwiedzić galerię, w której umieściłem 3 zdjęcia -> galeria.

Po krótki filmik uchwycony ukrytą kamerą zapraszam -> tutaj. Ostrzegam! Prawie nic nie widać i słychać wiele podekscytowanych, piszczących i brytolskich dzieci.

Jakże chciałbym być jednym z nich...
Dodane 24 Listopad 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David w GMTV
Wszystkich, którzy liczyli wreszcie na jakiś news z Mattem Lucasem w roli głównej, muszę niestety rozczarować... tym razem znowu zabiorę głos w sprawie Pana Davida W. Wyższy i bardziej wysportowany z twórców Little Britain pojawił się 10 listopada w porannym programie stacji GMTV. Tematem przewodnim jego rozmowy była jego najnowsza książka pt: "Mr Stink". Właśnie w jej sprawie zabrała głos garść brytolskich dzieciaków. Jeżeli jesteście ciekawi co o niej sądzą, to czym prędzej obejrzyjcie poniższy filmik. Nawiasem mówiąc -> (jest on jeszcze świeżo kradziony, ale jakby co to nie ja...):

-> GMTV - David Walliams

Wspomniałem o książce. Wypadałoby też wspomnieć o jej promocji. Właśnie w tym celu David spotkał się z Quentinem Blakem w brytyjskim sklepie "Harrods". Choć "sklep" to chyba za mało powiedziane. 3 zdjęcia z podpisywania książki możecie znalezć w galerii

Pamiętajcie! Jutro wypada Swiatowy Dzień toalet, kibli, ustępów, szaletów, WC-tów, ustronnych miejsc, sraczy i świątyń zadumania!
A Ty? Z jaką prasą chodzisz na "dłużej"?

Moim faworytem jest "Mały Modelarz". Nie zawsze jest gdzie położyć klej, ale to szczegół.
Dodane 18 Listopad 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews