:: Wszystkiego co NAJ!
Z okazji nadchodzącego roku 2010 chciałbym Wam, w tym oto miejscu, jak teraz stoję, życzyć wszystkiego co NAJ! Mam nadzieję, że przyszłe 365 dni zaskoczą nas bardziej niż poprzednie. Oczywiście nie mówię tutaj o bezrobociu, zajadach i o mocnym całusie od wujka z Niemiec prosto w miejsce intymne.

A co w roku 2010? Was czekają m.in. kolejne little britainowe newsy, nowe cornery i trochę zmian na stronie [szczegóły już wkrótce]. Mnie natomiast czeka m.in. zawarcie sakramentu, małżeńskiego pewnego wrześniowego przedpołudnia. Myślę ślub - mówię... nauki przedmałżeńskie! Tak tak! To będzie coś!

Kończąc tą prywatę chciałbym przypomnieć, iż w nowym roku czeka nas kilka premier zaserwowanych przez Matta i Davida. Para raczej na pewno jeszcze w 2010 roku zdąży się pojawić w zupełnie nowej serii komediowej. Dodajmy do tego kilka filmów pełnometrażowych ["Alice in Wonderland", "Marmaduke", "Dinner for Schmucks"], odcinków specjalnych, a także występów w programach Talk-Show. Mam nadzieję, że będzie ciekawie.
Dodane 31 Grudzień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Ho ho ho... Merry Christmas!
Niestety nie jestem dobry w RTS'ach, grze na mandolinie, a także w składaniu świątecznych życzeń. Mimo wszystko spróbuję Was nie zawieść...

W te oto święta życzę Wam przede wszystkim udanego odpoczynku wśród najbliższych, dużo szczęścia i zdrowia. Mam nadzieję, że nie jeden/jedna z Was znajdzie pod choinką jakiś Little Britainowy bonus w postaci DVD, gry, bądz przykładowo magnesów na lodówkę. A propos prezentów... życzę Wam, aby św. Mikołaj / Dziadek Mróz / Gwiazdor / Julian prosto z pola* przyniósł Wam to, co sobie zamarzyliście.

W ramach prezentu od admina tejże strony, przyjmijcie ode mnie świąteczny odcinek programu Alana Carra, w którym gościnnie wystąpił David Walliams:
-> Alan Carr: Chatty Man Christmas Special

Nie wiem jak Wy, ale ja postanowiłem, że dzisiaj wreszcie się wyśpię. Mam nadzieję, że się uda.

* - niepotrzebne skreślić
Dodane 23 Grudzień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Tweedledee i Tweededlum - trailer numero uno
W sieci pojawił się pierwszy pełnowartościowy trailer "Alicji w Krainie Czarów" Tima Burtona. W ramach poróżnienia USA i UK - pojawiły się jego dwie wersje. Jeżeli po ich obejrzeniu nadal nie będziecie wiedzieli co ze sobą począć 5 marca 2010 roku, to już naprawdę nie wiem jak Was przekonać do przeznaczenia tego dnia na Burtonowy seans.

Zgodnie z zapowiedziami poniżej zamieszczam linki do tubowych trailerów w wersji USA i UK. Obydwa oczywiście w jakości hd (ready):
-> trailer USA
-> trailer UK
Czy tylko ja jestem zdania, że brytolski zwiastun jest o wiele lepszy?

A teraz czas na drobną prywatę... Nie wiem, czy jest się czym chwalić, czy też nie, ale 20 grudnia udało mi się z sukcesem popełnić imprezę wigilijną dla ok. 1000 dzieci z pewnego miasta. Wszyscy przeżyli i mają się dobrze, a biorąc pod uwagę to, jaki młyn zrobił się w momencie odbierania przez nie świątecznych paczek z ciężkostrawnymi słodyczami (sam je wybierałem!) - uważam to za spory sukces. Bez odbioru.
Dodane 22 Grudzień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: David z widokiem na promenadę
Nie ukrywam, że w Little Britainowym półświatku panuje obecnie newsowa posucha i coraz trudniej znalezć jakąś ciekawą informację, która byłaby godna Was, mnie i tej oto strony. Mimo wszystko coś udało mi się namierzyć. Mianowicie...

David Walliams kupił niedawno jednorodzinny dom z czterema sypialniami za łączną kwotę £1.85 miliona funtów szterlingów. Dom, który posiada pas prywatnej plaży, jest położony na jednym z końców słynnej promenady w Hove, która łączy Hove z Brighton. Z czego słynna jest ta promenada? M.in. z Brighton Pier, a także z tego, że to właśnie na niej kręcono sceny z Emily Howard i Florence [zdjęcie po waszej prawicy].

Sąsiadami Davida będą m.in.: Norman Cock, Zoe Ball, Heather Mills, Nick Berry, Susan Stranks i astrolog June Penn. Ktokolwiek ich zna, kimkolwiek oni są.
Dodane 17 Grudzień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews